Menu

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים : החבר הכי טוב שלנו

כרטיס האשראי מסתובב עמנו כל היום, גם ביציאות קצרות מהבית. לעתים כרטיס האשראי שייך לבנק אך לא תמיד זה המצב. ישנם כרטיס אשראי חוץ בנקאיים ואלו יכולים לספק פתרון נהדר למוגבלים מבחינה כספית בגלל חובות או הלוואות שכבר נלקחו. כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים יכול לעזור לבעלי הכנסה שמסובכים בבעיות שונות כדי שימשיכו לחיות, לקנות ולצרוך את מה שהם צריכים. היכולת להחזיק כרטיס אשראי הכרחית לכל אדם ובלעדיו כמעט בלתי אפשרי להסתדר.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

מי מוגבל ביכולתו ונזקק לכרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים?

בין האנשים שנזקקים לכרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים ניתן למצוא אנשים בעלי הכנסות נמוכות, שההכנסה שלהם קטנה שלא מספיקה למסגרת אשראי מבחינת הבנק. אמנם מצב זה יכול להוות בעיה חמורה יותר כיוון שללא אשראי המצב עבורם קשה הרבה יותר. ישנם אנשים שמשלמים משכנתאות למשך שנים ויש להם בעיה במסגרת האשראי כך שהם נזקקים לאשראי נוסף חוץ בנקאי שיסייע להם במסגרת. בנוסף, יכול להיות שמדובר בבעל עסק שהצליח ע לא מזמן אך הוא מאבד הרבה לקוחות בפרק זמן קצר או שהרבה שיקים חזרו וכעת הוא נכנס לבעיות והגבלות.

לפי אלו תנאים אוכל לקבל כרטיס כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים?

כרטיס אשראי למוגבלים הוא התחייבות לעמוד בתשלומיו בסוף החודש, לכן גם מסגרת חוץ בנקאית תבחן את היכולת של הלקוח לעמוד בתנאים ולספק את התכלית ההדדית של מתן אשראי שכזה. הספקות לגבי עמידות הלקוח בתנאים יכולה להגיע מההיסטוריה שלו ובחינת פרטי מצבו האישי לעומק כדי להבין על מה מדובר. מצב שאדם הוגבל בחשבונו או באשראי מהבנק יכול להיגרם בגלל מספר סיבות שיכולות לקרות לכל אחד. גם לקוח שקול ומחושב יכול להיקלע לסיטואציות לא נעימות של תחרות בשוק וקריסת עסק, תהליך רפואי יקר בעקבות תאונה או ייצוג משפטי שמחייב הוצאה של סכומים לא מועטים ולכן יש התחשבות מצד מסגרות שהם לא בנקים. דבר שני, לאדם יכולה להיות הכנסה מסוימת שלפיה יוכל הגוף הנותן לשקול את התנאים וההחזרים העתידיים של הלקוח, כך יש בטחון שהכסף יחזור למרות המצב הרגעי העגום.

הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

ההבדל בין אדם המוגבל בניהול מצבו הכלכלי לבין אדם בעל חשבון מוגבל:

חשוב להבין כי יש הבדל בין חשבון מוגבל לבין אדם שמוגבל בהוצאותיו. אדם המוגבל בהוצאותיו זהו אדם שמכניס משכורת מסוימת (בדרך כלל משכורת נמוכה) ואילו הוצאותיו גבוהות משמעותית מסך הכנסותיו. על כן הוא נכנס לבור עמוק יותר מדי חודש, אינו יכול לעמוד בהוצאות השוטפות והבנקים לאט לאט סוגרים את המסגרת ו"חונקים" את החשבון עוד יותר. כל עוד לא חזרו 10 שיקים בחשבון בטווח זמן קצר הרי שהחשבון לא הפך למוגבל. כאשר חוזרים 10 שיקים בטווח של שנה, החשבון מוכרז אוטומטית כחשבון מוגבל ועל בעל החשבון מוטלות סנקציות רבות. בין הסנקציות השונות היא סגירת כל כרטיסי האשראי של אותו אדם, סגירת כל מסגרות האשראי הבנקאיות והחוץ בנקאיות שיש לו ועוד. החשבון המוגבל תקף לשנה מהשיק האחרון שחזר אולם הסימון יישאר בבנק ישראל לשנים קדימה וכאשר תרצו לבקש כרטיס אשראי או הלוואה הגופים הפיננסיים יראו את ההערה הזו על שמכם.

אילו סוגי כרטיס אשראי חוץ בנקאי יכולים להתאים במקרים אלו?

כרטיס נטען

זהו כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים בחשבון אך לא רק. כל אדם המעוניין להתנהל עם כרטיס אשראי הנטען בכסף ולא לעבוד לפי חסדיה של חברת האשראי לגובה מסגרת מסוים, אלא לפי כמות הכסף הטעון בכרטיס, יוכל להפיק כרטיס נטען שכזה מכל סניף מרכזי של דואר ישראל. הכרטיסים הנם בינלאומיים וניתן להשתמש בהם ככרטיסי אשראי לכל דבר בבתי עסק, משיכת כסף מהכספומט וכמובן לרכישות אונליין ואפילו בבתי עסק בחו"ל. החיסרון הוא כמובן שצריך לוודא שהם טעונים מפעם לפעם. ניתן אפילו להעביר אוטומטית את המשכורת שלכם לחשבון הכרטיס כדי שכספים אלו לא יבלעו בחשבון הבנק שלכם.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

ישנם עדיין כמה גופים פיננסיים חוץ בנקאיים המעוניינים לזכות בלקוחות בכל מחיר ולהגדיל את מאגר הלקוחות שלהם וזאת על ידי מתן כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים במסגרת נמוכה בדרך כלל גם לאנשים הנמצאים במצב סבוך כלכלית. התנאים יהיו גמישים יותר אולם גובה המסגרת שתוקצה לכם תהיה בהתאם להתחייבות שלכם לעמידה בתשלומים החודשיים, בהגשת טפסים ובדיקת הרקע שלכם ובבחינת גובה ההלוואות שלכם.