הלוואות למוגבלים באמצעים

מי נותן הלוואות למוגבלים באמצעים ?

להיות מוגבל באמצעים הכוונה היא לכך שחשבון הבנק מוגבל או בניצול מקסימלי של המסגרת, אין לנו אמצעים כדי להתקיים בצורה הבסיסית ביותר, למשל לקנות אוכל, לשלם חשמל או לנסות לעבודה. במקרה כזה נצטרך לחפש אחר הלוואות למוגבלים באמצעים. אלה נוכל להשיג דרך גופים חוץ בנקאיים שונים או דרך עמותות מיוחדות או חברות ביטוח המספקות הלוואות כנגד קרן פנסיה למשל או ביטחונות אחרים.

מהם התנאים להלוואות מסוג זה ?

לרוב ההלוואה לא תהיה גבוהה אולם זה תלוי בגוף ממנו מבקשים ובבקשה הפרטית שלנו. התנאים יהיו נוקשים יותר בדרך כלל מהלוואה רגילה ואפילו כזו שמבקשים מהבנק במקרה של מצב תקין בחשבון. הריבית עשויה להיות גבוהה יותר, פריסת התשלומים קצרה יותר ולעתים נדרש בביטחונות או ערבים כדי לקבל בכלל את ההלוואה, זאת במידה ומישהו אכן יסכים לתת לנו הלוואה.

הלוואות למוגבלים באמצעים

למה שמישהו יסכים לתת לנו הלוואה למוגבלים באמצעים ?

ובכן זה שנקלעתם למצב כלכלי לא פשוט לא אומר שעשיתם זאת בכוונה או שעשיתם משהו רע. ייתכן והתנהלות כלכלית לא נכונה הובילה אתכם לסיטואציה ולכן אתם מחפשים פתרון שיסייע לכם להילחץ ממנה. סיבת הבקשה שלכם, הסכום שתבקשו והנתונים שתציגו בעת הבקשה ישפיעו על אם תקבלו את ההלוואה או לא. כלומר, אם תבקשו כסף רק כי מישהו לוחץ עליכם ואתם רוצים לשלם לו ולכבות שריפות מה שנקרא, אף אחד לא יסכים לתת לכם את ההלוואה שאתם צריכים. הלוואה למוגבלים באמצעים צריכה לשמש אתכם לצרכי בסיס או לשיפור המצב הכלכלי.

כך למשל: שימוש בכספי ההלוואה כדי לסגור הלוואות קטנות יותר או הורדות אשראי בתשלומים שסך התשלומים החודשי שלהם המצטבר הינו גדול יותר. על כן ההחזר של ההלוואה יהיה קטן יותר ונוכל להפחית מההוצאות שלנו, להקל על הסיטואציה ואולי לצאת מהברוך הכלכלי מהר יותר. לדוגמה: אם יש לנו כמה הלוואות אשראי מהיר שלקחנו בשנה האחרונה, שילמנו חלק מהם אולם סך ההוצאות שלהם הוא בערך 2,000 שח בחודש ונוכל נניח לקחת הלוואה של 12,000 ₪, לכסות את כל ההלוואות הקטנות הללו ולהחזיר 1,000 שקלים בחודש למשך שנה (ועוד קצת ריבית כמובן) אז חסכנו בערך אלף שקלים בחודש של הוצאות. כלומר הפחתנו את ההוצאה החודשית. כעת נבדוק אופציות נוספות להפחית את ההוצאות, להגדיל את ההכנסות ולאזן את המצב הכלכלי שלנו.

דילוג לתוכן