הלוואות למובטלים

קבלת הלוואה למובטלים

תקופת האבטלה היא בדרך כלל לא תקופה נעימה במיוחד. רק עזבנו עבודה לאחרונה, ניתן לחתום אבטלה בלשכת התעסוקה לזמן מוגבל בלבד ומלבד העובדה שגם קשה להיות כל היום בבית בחוסר מעש הרי שתקופה הזו גם מסמלת בדרך כלל גם קושי כלכלי. אם אתם רגילים להוציא בדיוק מה שאתם מכניסים או אפילו יותר מכך במהלך החודש הרי שכאשר מגיעים למצב של אבטלה ודמי האבטלה אפילו לא מגיעים לגובה המשכורת שהייתם רגילים להרוויח זה עשוי ליצור בור כלכלי לא פשוט. כדי להרוויח זמן עד מציאת העבודה החדשה, לכבות שרפות ולא לספוג קנסות וריביות מהבנקים והגופים השונים או אפילו להפוך ללקוחות מוגבלים בבנק וכדי להתקיים כמובן תוכלו לקחת הלוואה למובטלים.

מהן הלוואות למובטלים?

כידוע יש סוגים רבים של הלוואות המתאימות לסיטואציות שונות בחיינו. בדרך כלל הבנק לא שש לתת הלוואה לאדם מובטל שכן הבנק חושש שמא אותו אדם ייכנס לסחרור הלוואות, יגדיל את ההוצאות שלו כדי לכבות שריפות ולא יוכל לעמוד בהחזרי התשלומים לבנק. כדי בכל זאת לקבל עזרה כלכלית בצורת הלוואה – צריך אותו אדם לפנות למקורות חוץ בנקאיים. חשוב להימנע מכל מה שקשור לשוק אפור או נטילת הלוואות מחברות שלא מורשות על ידי משרד האוצר לתת אותן. חברות אשראי, קרנות נאמנות ופנסיה, קרנות שונות לעסקים, עמותות וגופים שונים יכולים לספק לכם הלוואות למובטלים בצורה חוקית ובטוחה שאת ההחזר שלה תוכלו לפרוס לתשלומים נוחים.

הלוואות למובטלים

כיצד להגדיל את הסיכוי לקבל את ההלוואה?

ראשית כדאי יהיה לפנות לחברות אשראי ובתי הלוואה חוץ בנקאיים ולא לבנקים אחרים המסתכלים על אותם נתוני אשראי כמו הבנק שלכם וגם על העובדה שאין לכם כרגע עבודה. גם גופים חוץ בנקאיים עשויים להסתכל על האבטלה כמכשור למתן ההלוואה ולכן כדאי להציג להם התנהלות נכונה בחשבון, להוסיף מכתב עם פניה אישית ואם פנייה לחברות אשראי למשל לא עוזרות לכם תוכלו לפנות לגופים אחרים ואפילו לגמח"ים לטובת קבלת הלוואה.

הזדמנות לעשות שינוי:

יש הרואים את עזיבת העבודה כהזדמנות לעשות שינוי בחיים. כך למשל להתחיל ללמוד מקצוע או תואר מסוים. הבנקים וגופים שונים מספקים הלוואות לסטודנטים הרבה יותר בקלות מאשר מספקים אותם לשכירים ובוודאי שלעצמאיים. אם תתחילו ללמוד תוכלו להגיש בקשת הלוואה לסטודנט שכן הבנק לא מצפה מכם לעבוד בזמן הלימודים והוא בונה על זה שלאחר שתשלימו את הלימודים יהיה לכם מקצוע מסודר בעבודה בדרך לעבודה מסודרת שתהווה כבטוחה לכך שתחזירו לבנק את הכסף שלו.

דילוג לתוכן