הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה – כמה לקחת ובאילו תנאים?

החתונה היא אירוע חשוב מאוד בחיים של כולנו וכולנו מקווים גם לחגוג אותו פעם אחת בחיים. בשאיפה שזה מה שיהיה אנו רוצים שהאירוע יהיה מיוחד ובלתי נשכח ולכן זוגות רבים נוטים להשתולל עם הוצאות החתונה, הרבה מעבר ליכולת הכלכלית שלהם. לחתונה יש הוצאות רבות שצריך להתמודד עמן, החל משכירת מקום, דרך אנשי מקצוע, אוכל, עוגה, שמלת כלה והוצאות רבות אחרות. לעתים הפתרון הטוב ביותר יהיה הלוואה לחתונה.

לחתונה הוצאות רבות:

  • מקום האירוע – רוב המקומות שנרצה לערוך בהם את החתונה יעלו לנו כסף. החל מווילה מפוארת, דרך אולם או גן אירועים ולעתים גם חתונה על חוף הים עשויה לעלות לנו לא מעט – אם לא על המקום אז על הבאת הציוד אל החוף, השכרתו והשימוש בו.
  •  שמלת כלה – אחד הדברים היותר יקרים בכל אירוע חתונה מודרני הוא שמלת הכלה. הכלה היא הדובדבן שבקצפת, המלכה של האירוע, היא צריכה להיראות כמו מלכה אמיתית. שמלת כלה שונה מאוד משמלה רגילה והיא עשויה לעלות לכם בין אלפי לעשרות אלפי שקלים. גם אם מדובר בשמלה של 5-10 אלף ₪ הרי שעדיין מדובר בהוצאה לא קטנה.
  • תקליטן – אין חתונה ללא מוסיקה וריקודים. בין אם אתם משכירים תקליטן, להקה או אפילו זמר מפורסם העלות עשויה להיות מינימום כמה אלפי שקלים לזמרים יכולים להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים ויותר.
  • צלם – גם צילום האירוע באמצעות צלם או צוות צילום מקצועי יכולים לעלות כסף. זה מתחיל בדרך כלל מ1500-2000 ₪ ויכול להגיע גם לשירות של 10-15 אלף ₪. תלוי בשירותים הנדרשים, כמות הצלמים במקום ועוד.
  • אוכל – דבר נוסף שחשוב בכל אירוע הוא האוכל. בדרך כלל העלות של מנה לאדם כולל תוספות, סלטים, קינוחים וכו' יכולה להגיע גם ל70-100 ₪ לאדם.

הלוואה לחתונה

איזו סוג הלוואה אנו מחפשים ובאילו תנאים?

אם כן כעת תוכלו להעריך את עלויות החתונה הצפויות לכם וכמה כסף בדיוק אתם צריכים כדי לקיים את האירוע. בחרו בהלוואה הנמוכה ביותר שאתם צריכים כיוון שצריך לקחת בחשבון שמרבית החתונות אינן מחזירות את העלויות שלהן ותתקעו עם הלוואה שלאחר מכן תצטרכו לעמוד בתשלומים שלה.

דילוג לתוכן