גמ"חים הלוואות

גמ"חים להלוואות

אם גם אתם צריכים הלוואה מיידית ודחופה לכל עניין שהוא, אך הבנק שלכם מסרב להעניק לכם את סכום ההלוואה אותו אתם צריכים בגלל מצב החשבון שלכם, הסירו דאגה מלבכם. בדיוק בגלל זה, המסורת היהודית סיפקה לנו את מוסדות גמ"ח ההלוואות, אשר עוזרים לנזקקים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות כבר מאות שנים. במדריך למטה סיכמנו עבורכם את כל המידע הדרוש בכדי להבין יותר טוב מה זה גמ"חים להלוואות.

מה זה גמ"ח הלוואות?

המילה גמ"ח הינה ראשי תיבות של גמילות חסדים, מצווה חשובה ביותר במסורת היהודית הנוגעת לעזרה לנזקקים ולחלשים. גמ"חים להלוואות, הינם מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים שראשיתם עוד בקהילות היהודיות בימי הביניים ובעת העתיקה, אשר פעלו ללא הרף בכדי לקיים את מצוות גמילות החסדים בכל הנוגע לענייני ממון ופיננסים, וכך לעזור לנזקקים ואנשים קשי יום לקבל הלוואה בתנאים נוחים על מנת שיוכלו להבטיח את שלום ביתם ואת חייהם הטובים שלהם ושל בני משפחתם.

כשאנשים נאלצים לקחת הלוואה כלשהי, הם לרוב פונים למוסדות פיננסיים רשמיים, בעיקר לבנקים בהם יש להם חשבון. דבר זה יוצר תלות של מבקשי ההלוואה בבנק, שבמידה ומצבם הפיננסי של המבקשים אינו זוהר והם מוגבלים בבנק, הבנק עלול לסרב לבקשת ההלוואה והמבקשים מוצאים את עצמם חסרי כל. במצבים כאלה, אנשים אף נוטים לפנות לגופים אחרים, כגון חברות האשראי וחברות הביטוח, ובמקרים קיצוניים אף לשוק האפור. מיותר לציין, שלקיחת הלוואות מגופים מסוג זה כרוכה בסיכון גבוה וכן בריביות גבוהות במיוחד.

הפתרון האידיאלי לבעיות מסוג זה, אם כך, הוא לקיחת הלוואה רשמית ומוסדרת בחסות משרד האוצר ממוסד גמ"ח הלוואות חוץ בנקאי.

גמ"חים הלוואות

איך לקיחת הלוואה מגמ"ח הלוואות עובדת?

כעיקרון, ההלוואות אותן תקבלו מגמ"חי ההלוואות השונים אינן נוגעות לבנק שלכם בשום צורה, כך שבמידה ותצטרכו לקחת שתי הלוואות לשני דברים שונים, תוכלו לקחת הלוואה אחת מהגמ"ח והלוואה אחת מהבנק.

כמו כן, ההלוואות הניתנות על ידי הגמ"חים ניתנות באופן מיידי, במזומן או בהעברה, וכרוכות בתנאי ומועדי החזרה נוחים במיוחד וכן בריבית נמוכה, תוך התחשבות מקסימלית במצבם הפיננסי של מבקשי ההלוואה.

דילוג לתוכן